Scroll Top

Hakkında

Martin Audio bu yıl 50. yılını kutluyor ve ödüllü, Patent korumalı profesyonel hoparlör sistemleri sağlama konusunda uluslararası bir üne sahip. Gerçekten de 2021’de Martin Audio, Wavefront Precision serisiyle Kraliçe’nin İnovasyonda Girişim Ödülü’nü kazandı.

Dave Martin, kendi adını taşıyan Martin Audio’yu 1971’de kurdu ve bugün bildiğimiz profesyonel ve turne sesi endüstrisinin önde gelen öncülerinden biriydi.

1992’deki zamansız ölümünü karşılamadan yirmi yıl önce, Avustralyalı, katlanmış boynuz yüklü bas kabini ilkesini tanımlamıştı. Ve bunun için ve orta menzil devrimini başlatan daha sonraki MH212 “Philishave” için, en sonunda en iyi şekilde hatırlanacak.

Yirmi yıl sonra ve boynuz yüklü tasarımın mirası, inovasyon tutkusu ile birleşti ve optimize edilmiş hat dizisi teknolojisinin tanıtımıyla endüstriyi dönüştüren ödüllü MLA’da doruğa ulaştı. Bundan on yıl sonra ve Martin Audio’nun portföyü artık her uygulama için 100’ün üzerinde güçlü ürün, dünya çapında sektöre yenilik ve değer getiriyor.

Dave’in zamanından bugüne itici güç her zaman izleyici deneyimi olmuştur. Grupların daha geniş kitlelere çalmasını ve doğru bir şekilde duyulmasını sağlama arzusu olarak başlayan şey, şimdi ister arena, ister tiyatro olsun, mekanın her köşesinde ruhu tutuşturmak için imza sesi sunma misyonuyla sıkı sıkıya bağlı. ibadet yeri, bar veya kulüp. Seyirci bir olur. Asla unutamayacakları ortak bir deneyim.

 

50 Yıldır Kitlenizi Birleştiriyoruz
Martin Ses Deneyimi

TARİH FİLMİ

115 BASS-BİN’DEN WAVEFRONT HASSASİYETİNE KADAR 50 YILLIK MİRASIMIZA BAKIŞ.

KATALOG

KORNA YÜKLÜ TASARIMIN MİRASI, YENİLİK TUTKUSU İLE BİRLEŞTİRİLMİŞTİR.

ŞİRKET BROŞÜRÜ

MARTIN AUDIO’NUN ARKA PLANI VE SİZİN İÇİN NASIL DOĞRU ORTAK OLABİLİRİZ.

MARKA FİLMİ

İZLEYİCİYİ BİRLEŞTİRME – HİÇBİR ZAMAN UNUTMAYACAKLAR PAYLAŞILACAK BİR DENEYİM.