Scroll Top

Hakkında

Lithe Audio’da bizler gerçek teknoloji meraklılarıyız, bu yüzden kendimizden ziyade her zaman heyecan verici yenilikçi ürünlerimizden bahsediyoruz. Ancak tüm bu alet ve ev sihirbazlığının altında çok sıkı çalışan iki kurucu var. Wesley Siu ve Amit Ravat, Lithe Audio’nun arkasındaki beyinlerdir ve hikayelerini öğrenmek, şirketin piyasaya sürdüğü birçok yeniliğin arkasındaki itici gücü keşfetmektir.

Lithe Audio, dinamik ikili tarafından 2008 yılında kuruldu ve tasarım ile mühendislik arasındaki etkileşime duydukları ortak tutku, belirleyici bir eylem çağrısı haline geldi. Çift, evdeki birçok verimsizliği ve göze batan ergonomik felaketleri nasıl iyileştirebileceklerini görmek istedi. Wesley ve Amit, enerji verimsizliğinden düpedüz mülayim’e kadar, ev geliştirme pazarının neye ihtiyaç duyduğunu keşfetmeye çalıştı.

Bu yanıtın gelmesi uzun sürmedi, sanki bir ışık düğmesi açılmış gibi aniden. Parlak, vidasız bir ışık anahtarı. Ve çift, benzersiz bir dizi birinci sınıf ancak uygun fiyatlı anahtar ve prizlerle pazara girdi. Retrotouch doğdu.

Kardeş şirket Lithe Audio’nun fikri, çiftin evde akıllı teknoloji çözümleri geliştirmedeki kanıtlanmış başarısını, müzik ve eğlence teknolojisi sevgileriyle birleştirmesinden geldi. Sonuç, benzersiz hepsi bir arada bluetooth hoparlörün öncülük ettiği bir dizi heyecan verici ürün. Entegre bir ev hoparlör sisteminin sadeliği ve güzelliği, birçok tüketicide zaten yankı uyandırıyor ve hemen köşeyi dönünce harika bir dizi yeni ürünle, ilerlememiz hakkında sizi bilgilendirmek için can atıyoruz.

Lithe Audio serisi tüketiciler/DIY meraklıları, inşaatçılar, geliştiriciler, iç mimarlar, ticari mülk geliştiricileri ve oteller için idealdir. Eşsiz ürünlerimiz hem ticari hem de konut uygulamalarında kullanılmaktadır, bu nedenle ister bir işletme sahibi olun, ister evinize uyum sağlamak istiyorsanız, AV çözümleriniz için bizi bir numaralı tercihiniz yapın.