Scroll Top

Profesyonel Ses DNA'sı

L‑Acoustics, canlı etkinlikler için birinci sınıf profesyonel ses sistemlerinde dünya lideridir. Turdaki birinci sınıf sanatçılardan her türden büyük müzik festivallerine, gezegendeki spor etkinliklerinin açılış ve kapanış törenlerine kadar, her gösteriden sonra aşırı güvenilirlik ve sadakat gerektiren etkinlik profesyonellerinin güvenilir seçimiyiz.

1984 yılında Dr. Christian Heil tarafından konser endüstrisine hizmet etmek için bilime dayalı çözümler geliştirmek amacıyla kurulan L-Acoustics, canlı ses için günümüzün evrensel standardı olan line source array olarak bilinen bir teknolojiye öncülük etmeye devam edecekti.

2016’da L‑Acoustics, canlı etkinliklerde ve ötesinde başka bir paradigma değişimini temsil eden bir teknoloji olan L‑ISA Immersive Hyperreal Sound’u herhangi bir deneyimsel ortama tanıttı. L-ISA, ses ve görme duyularını tek, tutarlı bir bütün halinde birleştirerek, deneyimleri yalnızca inanılır değil, yaşamdan daha büyük hissettiren gerçek bir bağlantı oluşturur. Tek kelimeyle hiper gerçek.

Şimdi, şirket tarihimizde ilk kez, L‑Acoustics sonik uzmanlığının eşsiz hassasiyeti ve gücü, en titiz dinleyicileri memnun etmek için tasarlanmış yenilikçi alanlarda spesifikasyonlar için mevcuttur.

Ses Yeniliği Burada Başlıyor

Ses ve bilim, L‑Akustiği tanımlar. İnovasyona ve ürün tasarımı mükemmelliğine olan bağlılığımızla, ses profesyonellerinin ve sanatçıların dinleyici deneyimini yükseltmesini sağlayan teknolojilerle sesin geleceğini şekillendiriyoruz.

L‑Acoustics, ekip kaynaklarının %25’i Ar-Ge ve uygulamaya ayrılmış olarak dünya çapında 500’den fazla kişiyi istihdam etmektedir. Dünyada başka hiçbir şirket bu kadar geniş ve derin ses uzmanlığı iddiasında bulunamaz. Ürünlerimiz, endüstri lideri olarak tanımlamaya ve yükseltmeye devam ettiğimiz en yüksek profesyonel standartlara göre tasarlanmış ve üretilmiştir.

Yalnızca Fransa ve Almanya’daki tesislerimizde, montaj tekniklerine ve kalite güvencesine son teknoloji bir yaklaşımla üretilen hoparlörlerimizin imalatına yalnızca en iyi, dikkatlice kalibre edilmiş ve kontrol edilen bileşenler girer.

Profesyonel Performans için Kıyaslama

Akıllı elektronikler, canlı konser sesinin çarpıcı dinamiklerini doğru bir şekilde ileten muazzam bir güç sağlar. Profesyonel düzeyde ses alanına adım atın, sesi açın ve geleneksel “yüksek performanslı” ses sistemlerini karakterize eden bozulmadan etkilenmeyen dinleme keyfinin tadını çıkarın.