Scroll Top
Akatlar Mah. Uğur Mumcu Cad. Mustafa Kemal Kül. Mer. Girişi, Beşiktaş, İstanbul

Yeni 800 Serisi - Mükemmellik evrim geçirdi

800 Serisi Diamond'ın her yeni nesli Bowers & Wilkins için bir dönüm noktasıdır. Bu bizim kriterimiz, ikonumuz; nasıl yapıldığını bildiğimiz en gelişmiş hoparlör yelpazesi. Bizim için 800 Serisi Diamond bildiğimiz ve olduğumuz her şeydir.

Özel Tiyatro - İstediğiniz gibi filmler

Güçlü CT800 serimizden, kolayca monte edilebilen küçük tavan içi hoparlörlere kadar, Özel Sinema modellerimiz alanınıza, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde birlikte çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

FORMATION - Ödünsüz kablosuz ses

Exclusive Formation® Kablosuz Teknolojisi, ödün vermeden tüm ev sesi için kablosuz olarak sürükleyici, kusursuz, kablolu, yüksek kaliteli bir ses sahnesi üretir.

PI5 - Kulak içi gerçek kablosuz kulaklıklar

Tüm gün, kesintisiz ses, kaliteden ödün vermeden yaşam tarzınıza uyum sağlar.

Zeppelin - Sesin güzelliği

Yeniden tasarlanan kablosuz bir akıllı hoparlör olan Zeppelin; zarif formu, yüksek çözünürlüklü stereo sesi kapsamlı bir özellik ve hizmet yelpazesiyle birleştirir.

FORMATION SERİSİ

array(1) { [0]=> object(stdClass)#10063 (7) { ["type"]=> int(2) ["code"]=> string(6) "AUI006" ["index"]=> int(0) ["id"]=> string(0) "" ["subid"]=> string(0) "" ["text"]=> array(1) { [0]=> string(18) "Token bulunamadı!" } ["errorField"]=> array(0) { } } }

KABLOSUZ DEVRİM

Formasyon, özel kablosuz teknolojimizdir – sisteminiz ne kadar kapsamlı olursa olsun kusursuz bir yüksek çözünürlüklü ses dinleme deneyimini garanti eder. Sağlam, bağımsız bir ağ kullanan kablosuz hoparlörlerimiz, odadan odaya mükemmel senkronizasyon ve olağanüstü ses sunar.

TAM DENETİM

iOS ve Android için Müzik uygulamamızı kullanarak tüm Bowers & Wilkins kablosuz ses sisteminizi kontrol edin. Hoparlörlerinizi gruplar halinde düzenleyin, favori yayın servislerinizi entegre edin ve rakipsiz yüksek çözünürlüklü ses performansı ve mutlak rahatlık kombinasyonunun keyfini çıkarın.