Scroll Top

Bose S1 Pro

Ultra taşınabilir Bose S1 Pro Çok Konumlu PA sistemi ile her yerde harika ses. Müzisyenler, DJ'ler ve genel PA kullanımı için tasarlanan S1 Pro, hepsi bir arada PA, zemin monitörü, uygulama amplifikatörü ve birincil müzik sistemidir.

Bose 700 UC

Artık dünya sizin konferans odanız. Bose Noise Cancelling Headphones 700 UC sizi işyerinde ve ötesinde daha iyi işbirliği için donatıyor: kabin, açık ofis, ev ofis ve aradaki her yerde.

Bose Videobar™ VB1

Bose Videobar™ VB1, yakın ve uzak her katılımcı için her toplantıya Bose'un pratik sadeliğini ve çarpıcı netliğini getiriyor. Böylece ekipler daha fazla birlikte hissedebilir ve daha fazlasını yapabilir.

Bose FreeSpace 3 Serisi

Beklediğiniz Bose ses kalitesi. İhtiyacınız olan iyileştirmeler. FreeSpace hoparlörler, oldukça güvenilir olan tavan içi ve yüzeye monte hoparlör serimizin bir sonraki adımıdır ve dayanıklılık, tasarım ve kurulum kolaylığı açısından önemli iyileştirmeler sunar.

Bose Flexible Serisi

Bose Flexible Hoparlörler, dikey kapsama düzeni kontrolü sağlayan küçük formatlı tam aralıklı ses güçlendirme hoparlörleridir. "Düz", "C", "J" veya "Ters J" kapsama modelleri oluşturmak için kurulum sırasında benzersiz esnek dizi bölmeleri ayarlanabilir.