Scroll Top

Hakkında

Anthem’in ön amplifikatörleri, amplifikatörleri ve ses/video alıcıları, tüm eğlence sistemlerinizi kolayca bağlamak, kontrol etmek, optimize etmek ve güçlendirmek için mevcut en gelişmiş araçları sunar.

20 yılı aşkın bir süredir evde yetiştirilen, uygulamalı tasarım ve yenilikçi ses mühendisliği deneyimiyle desteklenen Anthem ürünleri, benzeri görülmemiş düzeyde güvenilirlik ve işlevsellik sağlar; endüstrinin en yüksek performanstan değere denklemlerinden birini sunarlar. Bu, Anthem elektroniğinin dünya çapında bilgili müzik tutkunlarının, profesyonel müzisyenlerin ve mühendislerin tercihi olmasının sadece bir nedenidir.

Anthem MRX1120, şimdiye kadar kullanmaktan zevk aldığım en iyi ev sineması alıcısıdır.
Ev Sineması ve Yüksek Sadakat Sırları

Başka bir neden de, muhtemelen endüstrinin önde gelen ses optimize edicisi olan Anthem Room Correction (ARC®) gibi gelişmiş tescilli teknolojilerimizdir. Profesyoneller doğruluğunu sever ve sıradan dinleyiciler kolay arayüzünün derin sonuçlarını sever. Amplifikatörlerimizdeki non-invaziv Gelişmiş Yük İzleme (ALM) devresi, optimum uzun vadeli performans sağlamak için sıcaklığı, akımı ve voltajı sürekli olarak izler.

Ayrıca, benzersiz giriş topolojimiz bozulmayı azaltır ve doğrusal yanıtı iyileştirir. Bağımsız güç kaynağı tasarımımız, büyük boyutlu, süper verimli soğutucu tasarımlarıyla birlikte, Anthem ürünlerinin kurşun geçirmez kararlılığını güçlendirir. Aslında, elle tasarlanmış devre kartlarımız ve devasa, hassas sargılı toroidal transformatörlerimiz gibi, çoğu yalnızca Anthem’de kendi bünyemizde üretilen tüm dahili bileşenlerimizi dikkatle seçiyoruz.

Hakkında Resmi

İnanılmaz bir şekilde, tüm bu yüksek teknolojinin amacı, denklemden neredeyse tamamen kaybolmak ve hiçbir renk izi veya bozulma riski olmadan zahmetsizce saf ses sunmaktır. Anthem ürünleri, iki kanallı seste en iyinin veya tam ekran ev sineması eğlencesinin (ve aradaki her varyasyonun) etkisinin keyfini çıkararak performansla öne ve merkeze geçmenizi sağlar.

Ve bir bakışta sizin gibi olduğumuzu göreceksiniz: Çekici ve işlevsel endüstriyel tasarımı seviyoruz. Bu nedenle ürünlerimiz net bağlantı şemalarına, gezinmesi kolay menü sistemlerine ve AV raflarında ve eğlence sistemi raflarında harika görünen şık, güzel cephelere sahiptir.

Hakkında Resmi

Anthem ürünleri, her türlü eğlence isteğinizin merkezi denetleyicileri olacak ve şaşırtıcı derecede makul bir fiyata şaşırtıcı derecede yüksek performans sunacak şekilde tasarlanmıştır. Başarımız, hem profesyonel işitsel basından hem de tıpkı sizin gibi referans standart performans değeri isteyen tüketicilerden sürekli olarak mükemmel incelemeler almamıza yansıyor.